دبیرستان نمونه دولتی اورامان

مکانی جهت تحصیل بهتر دانش آموزان ممتاز شهرستانهای پاوه , روانسر, جوانرود و ثلاث باباجانی

اهداء جوایز به دانش آموزان برتر در آزمون هماهنگ و نمرات مستمر دوماهه
نویسنده : ادمین - ساعت ۸:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/۳
 

    در تاریخ ۳/ ۱۰ / ۸۷  طی مراسمی از دانش آموزان برتر آموزشگاه تقدیر شد . در این مراسم که با حضور نمایندگان مدیریت آموزش و پروش شهرستان پاوه ( آقایان کیومرث ولدبیگی و نصرت جراحزاده )   و اعضای انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه  و همچنین دبیران و عوامل اجرایی برگزارشد  ابتدا مدیریت محترم دبیرستان ضمن خیر مقدم توضیحاتی در خصوص لزوم تلاش بیشتر دانش آموزان و عوامل اجرایی و دبیران در جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی آموزشگاه تاکید نمودند .

                پس از آن جناب آقای فرخ سابقی رئیس انجمن اولیاء و مربیان به ایراد سخن پرداختند و با اشاره به اینکه تمامی دانش آموزان این دبیرستان نمونه و برترند اظهار داشتند که تجلیل از تعدادی از دانش آموزان با هدف تشویق و ترغیب بیشتر کلیه ی دانش آموزان  به انجام رسیده و اظهار امیدواری کرد که با کوشش هر چه بیشتر این دانش آموزان آینده ی منطقه و آموزشگاه روشنتر و پرفروغتر باشد .

               پس از آن جناب آقای کیومرث ولدبیگی به بیان سخنان خود پرداختند و با اشاره به مراحل راه اندازی آموزشگاه و نحوه ی انتخاب عوامل و تهیه ی امکانات و مکان مناسب وظیفه ی سنگین دانش آموزان و عوامل اجرایی را متذکر شد و اظهار داشت که انتظارات و امیدها به این آموزشگاه بسیار زیاد بوده و این مسئله مسئولیت آنان را بسیار زیاد می نماید .

                در نهایت به ۳۲  نفر از دانش آموزان برتر جوایز نقدی اهداء گردید .

نمونه ای از عکسهای مربوط به اهداء جوایز :